Santing

 
HYBRIDEAUTOTEKOOP.NL is een onderdeel van Santing Europe Cars B.V. Wij leveren uit voorraad 7% | 14% | 20% Bijtellings auto's. Deze zijn direct te rijden doordat ze al op kenteken staan!
 
Voor meer informatie omtrent deze auto’s klikt u eenvoudig op
deze link en belt u met Wouter Forkink | 06-22678795

 

Doorzoek de website

Doorzoek onze website
 

Voorraadlijst

Ontvang wekelijks de nieuwste lijst



 

Santing Sales Support

Sales
Wouter Forkink
Verkoop
+31 (0)6  2267 8795        
wouter.forkink@secars.nl
 
Peter van der Wal
Verkoop
+31 (0)6  5434 0890       
peter.van.der.wal@secars.nl
 
Hans Tos
Verkoop
+31 (0)6  5335 9405        
hans.tos@secars.nl
 
Pieter van de Ven
Verkoop
+31 (0)6  1396 5013        
pieter.van.de.ven@secars.nl

Bert Bruinsma
Inkoop / Verkoop
+31 (0)6  5119 2074        
bert.bruinsma@secars.nl

Willem Runneboom
Inkoop / Verkoop
+31 (0)6  5494 3150       
willem.runneboom@secars.nl



 
 

Santing Europe Cars