Santing

 
CARS4LEASE.NL is een onderdeel van Santing Europe Cars B.V. Onze circa 25 medewerkers doen er alles aan om onze klanten zonder problemen mobiel te houden. Wij helpen onze klanten graag bij het kiezen van een passende mobiliteitsoplossing.

Ons compacte team van medewerkers staat dagelijks met ‘een rugzak vol ervaring’ in de branche klaar om onze klanten vlot van dienst te kunnen zijn. Korte lijnen, heldere communicatie en denken in oplossingen maken ons tot een betrouwbare en flexibele partner.
 
Voor meer informatie omtrent Cars4Lease klikt u eenvoudig
op deze link en belt u met Wouter Forkink | 06-22678795

 

Doorzoek de website

Doorzoek onze website
 

Voorraadlijst

Ontvang wekelijks de nieuwste lijst



 

Santing Sales Support

Sales
Wouter Forkink
Verkoop
+31 (0)6  2267 8795        
wouter.forkink@secars.nl
 
Peter van der Wal
Verkoop
+31 (0)6  5434 0890       
peter.van.der.wal@secars.nl
 
Hans Tos
Verkoop
+31 (0)6  5335 9405        
hans.tos@secars.nl
 
Pieter van de Ven
Verkoop
+31 (0)6  1396 5013        
pieter.van.de.ven@secars.nl

Bert Bruinsma
Inkoop / Verkoop
+31 (0)6  5119 2074        
bert.bruinsma@secars.nl

Willem Runneboom
Inkoop / Verkoop
+31 (0)6  5494 3150       
willem.runneboom@secars.nl



 
 

Santing Europe Cars