Santing

GEWIJZIGDE OPENINGSTIJDEN


 
Gewijzigde openingstijden.
Maandag tot en met vrijdag geopend van 09:00 tot 18:00 uur.
Zaterdag zijn wij geopend van 10:00 tot 16:00 uur.
Zondag zijn wij gesloten.


 

Kies voor kwaliteit met de grootste autosite van de Benelux


Santing Europe Cars is groot geworden door kwaliteit. Wij kopen uitsluitend personen- en bedrijfswagens in waarvan de kilometerstand en onderhouds- historie bekend is. Doorzoek direct online onze actuele voorraad en kies ook voor kwaliteit!

 

Doorzoek de website

Doorzoek onze website
 

Voorraadlijst

Ontvang wekelijks de nieuwste lijst



 

Santing Sales Support

Sales
Wouter Forkink
Verkoop
+31 (0)6  2267 8795        
wouter.forkink@secars.nl
 
Peter van der Wal
Verkoop
+31 (0)6  5434 0890       
peter.van.der.wal@secars.nl
 
Hans Tos
Verkoop
+31 (0)6  5335 9405        
hans.tos@secars.nl
 
Pieter van de Ven
Verkoop
+31 (0)6  1396 5013        
pieter.van.de.ven@secars.nl

Bert Bruinsma
Inkoop / Verkoop
+31 (0)6  5119 2074        
bert.bruinsma@secars.nl

Willem Runneboom
Inkoop / Verkoop
+31 (0)6  5494 3150       
willem.runneboom@secars.nl



 
 

Santing Europe Cars